אודות


אנחנו מתמחים באפיון, עיצוב, פיתוח ובנייה של אתרי אינטרנט יפים ומועילים ללקוחות שלנו.

אנחנו משתדלים להיענות לכל רעיון של הלקוח, לכל בקשה ופיצ'ר… הכל בכדי לבנות לו את אתר חלומותיו, נכס דיגטלי מסוגנן ואלגנטי, איכותי וייחודי העונה על כל צרכיו של הלקוח ובית העסק שלו.

רוב רובם של האתרים שפיתחנו הם קאסטום-מייד ע"פ דרישת לקוחותינו, אבל אין לנו בעיה גם לבנות לכם אתר סטנדרטי, גם זה בסדר מבחינתנו. אנחנו עובדים עם חברות גדולות וגם עם בתי עסק קטנים, מבחינתנו אתם שווים.

אנחנו מאמינים בשירות, מקצועיות ושקיפות מלאה אל מול הלקוח.

מוזמנים להציץ בעבודות נבחרות שלנו ולהתרשם... אהבתם ואתם מעוניינים? מוזמנים ליצור עמנו קשר.

דברו איתנו: 072-2128081 ימים א עד ה, בין 9:00 ל 18:00

האתר שלכם


בהחלט צריך להיות מובדל מאחרים ומהמתחרים, בעולם בו כולם נראים אותו הדבר אתם בטח מעדיפים להראות קצת אחרת, עם השיק הייחודי שלכם... ממש כמו המוצרים והשירות שלכם, לא כמו כולם.

איפיון


עם נסיון של למעלה מ 10 שנים, אנו מציעים שירות מקצועי ואישי ללקוחותינו בכל הנדרש כדי להנגיש את הלקוח אליכם בצורה חכמה, פשוטה ויעילה וללא צורך לוותר על טאצ' עיצובי ייחודי לכם. אסטרטגיה שיווקית נכונה בצירוף הגדרת יעדים, שירות לקוחות מצוין וחווית משתמש מתאימה מובילים לתוצאות רצויות.

טכנולוגיות


Wordpress java css css3  bootstrap

אנחנו משתמשים ומיישמים את מיטב הטכנולוגייה העדכנית בתהליך הפיתוח והבנייה של האתרים, בכולם אנו דואגים לשלב פיצ'רים מתקדמים על מנת להעניק לאתר את המראה הייחודי שלו, להבדיל מאתרי שטנץ נפוצים.

לוקחים את מערכת הוורדפרס לקצה... ולפעמים מעבר.

צילוםרוצים להצטלם לאתר שלכם? צריכים תמונות תדמית או אוירה של בית העסק?

דברו עם אבי >>

 

קידום


אנחנו לא עושים. אבל! אתם יכולים להיות בטוחים כי כבר בשלב האיפיון הכנו את האתר וכל מה שנצרך בכדי שתוכלו לקדם את האתר בעצמכם או בידי בעל מקצוע בכל מנועי החיפוש והרשתות החברתיות, ובמידה ותרצו נוכל לעזור לכם ולהפנות אל חברה שותפה המתמחה בשרותים אלו.